KROM SULUK

Devirmeli tip komple şamandıra sistemli yalak tipi krom suluk birden çok hayvanın aynı anda su içmesine olanak sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Hayvanlarınız su içerken birbirinin önü kesmeyeceği için hemen hemen hiçbir hayvanınız susuz kalmaz. Bu sayede daha konforlu bir barınak ve huzurlu bir sürü ile süt veriminiz artış gösterir.

Her iki yüzeyi çizilmelere ve darbelere karşı koruma folyalı 1,80 mm et kalığında AISI 304 kalite krom sacdan imal edilmektedir. Su ile irtibat halinde olan aksamların şamandıra, cıvata ve kapak gibi tamamı krom malzemedir. Temizlenebilmesi için devirmeli sistem ile çalışır. Devirme yatakları teflondan yapılır, su girişi kayar geçme ile yatak yuvasından yapılır. Böylece devirme ve temizleme işlemi sırasında hortum hareket etmez ve uzun ömürlü olur. Sıcak galvaniz kaplama ayakları ile hem duvara hem yere monte edilebilinir.

2.5 metre uzunluğunda olup hacmi 200 litredir. Şamandıra doldurma kapasitesi 40 litre/dakika dolum kapasitesine sahip komple krom şamandıra ile su beslemesi yapılır. İstenilen ebatlarda imalatı yapılabilinir.